ROLETY, ROLETKI, MOSKITIERY

Polecamy szeroką gamę rolet zewnętrznych, roletek i innych dodatków do okien firmy

Wybierz interesującą Cię kategorię. Zostaniesz przekierowany na stronę producenta.
Jeśli chcesz powrócić – wybierz WSTECZ w przeglądarce, lub naciśnij kilka razy BACKSPACE do momentu powrotu na naszą stronę.

Rodzina rolet elewacyjnych przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach, ale można je zastosować także w nowobudowanych obiektach. Skrzynka rolety montowana jest od strony elewacji budynku – bezpośrednio na niej lub we wnęce okiennej.
Skrzynka rolety może być:

  • okrągła – w systemie DK-RZO,
  • półokrągła – w systemie DK-RZP,
  • pięciokątna – w systemie DK-RZS.

Różnorodność kształtów skrzynek rolet elewacyjnych daje możliwość indywidualnego dopasowania rolety do charakteru elewacji budynku. W połączeniu ze sprawdzonymi i niezawodnymi rozwiązaniami technicznymi tego systemu, rolety elewacyjne spełnią oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, jak również poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.
Klapa rewizyjna umiejscowiona jest w skrzynce rolety na zewnątrz budynku, co pozwala na konserwację i serwisowanie rolety bez zakłócania prywatności domowników.

DK-RZS

DK-RZP

DK-RZO

shadow

Rolety podtynkowe stosuje się przede wszystkim w nowobudowanych obiektach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża.Skrzynka rolety montowana jest od zewnętrznej strony okna pod powierzchnią elewacji, dzięki temu jest ona niewidocznym elementem rolety. Czoło skrzynki roletowej pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym (np. tynkiem lub klinkierem), co sprawia, że skrzynka roletowa wkomponowuje się w elewację budynku, stanowiąc integralną jej część.
System zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna lub drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku.

Klapa rewizyjna umiejscowiona jest w skrzynce rolety na zewnątrz budynku, co pozwala na konserwację i serwisowanie rolety bez zakłócania prywatności domowników.W systemie DK-RSP, oferujemy również wersję rolety podtynkowej z moskitierą, zwijaną wraz z roletą do skrzynki roletowej.

W systemie DK-RSP, DAKO oferuje również wersję rolety podtynkowej z siatką przeciwinsektową, która umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

DK-RZP

shadow

W przypadku zastosowania rolet nadstawnych, decyzja o ich wyborze powinna zostać podjęta na etapie projektowania budynku lub w momencie montażu, odpowiednio dostosowanej wymiarami stolarki okiennej w budynkach już istniejących. Decydując się na zastosowanie rolet nadstawnych, architekt powinien powiększyć wysokość otworu okiennego o określony wymiar skrzyni rolety.
Montaż rolety wykonywany jest w dwóch etapach. W pierwszej kolejności roleta montowana jest do okna a następnie taki zestaw instalowany jest w otworze okiennym.
Skrzynię rolety nadstawnej DK-RNB można zabudować całkowicie, wówczas nie będzie ona widoczna.
Możliwa jest także zabudowa częściowa lub pozostawienie skrzyni bez zabudowy umożliwiające wykończenie rolety szeroką paletą oklein.

DK-RNB

DK-RNC

shadow

Rolety tekstylne to praktyczne i estetyczne osłony okien, montowane wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, zapewniające prywatność oraz podnoszące estetykę każdego wnętrza.
Niezwykle szeroka oferta tkanin do rolet tekstylnych, różne możliwości konstrukcyjne rolet, a także kilka wariantów ich zamontowania pozwala na idealne dopasowanie zarówno kolorów, jak i wzorów rolet do indywidualnego wnętrza.

WOLNOWISZĄCE
3 systemy: DK-MAJA, DK-BLANKA, DK-STELLA

W KASECIE ALUMINIOWEJ
2 systemy: DK-VERA, DK-LUISA

W KASECIE PVC
4 systemy: DK-NINA, DK-IGA, DK-KLARA, DK-ROMA

shadow

Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki chroniące wnętrza budynku przed owadami. Włókno węglowe, z którego wykonana jest siatka moskitiery jest odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Cztery rodzaje moskitier dostępnych w ofercie DAKO, umożliwia dobór odpowiedniego rozwiązania do potrzeb każdego Klienta.

Moskitiery OKIENNE

Moskitiery MONTOWANA W ROLECIE

Moskitiera DRZWIOWA

Moskitiera ZWIJANA

Moskitiera PRZESUWNA

Moskitiera PLISOWANA

shadow

Szanowni Państwo!


Wszystkie materiały dotyczące OKIEN, DRZWI, ROLET i BRAM są własnością DAKO. Zamieszczone na stronach znaki towarowe są znakami zastrzeżonymi, ich stosowanie określa właściciel.