DRZWI WEWNĘTRZNE

Uzupełnieniem naszej oferty są drzwi wewnętrzne uznanych
na rynku polskim i rynkach zagranicznych marek:

Kliknij na interesującą Cię markę – zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej sekcji producenta na naszej stronie. Będziesz miał możliwość zapoznania się z podstawowymi informacjami nt producenta, poznanie ogólnej oferty a także pobranie interesującego Cię katalogu z produktami.

Drzwi DRE Drzwi dobrych wnętrz.

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe.

Pozycję lidera wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewnia nam sposób w jaki działamy oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w najnowsze centra obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię.
DRE Sp. z o.o. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zbudowany na wymaganiach normy ISO 9001.

Typy drzwi DRE

Drzwi PERSECTO Szlachetna kompozycja...

Persecto to nowa marka drzwi wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu wiodących producentów nasze drzwi mają wysoką jakość. Produkty Persecto stanowią połączenie trwałości i uniwersalności.
Nasi konsultanci dokładają starań, aby klient otrzymał produkt, który spełni jego oczekiwania. Atuty sprzedaży to zarówno dostępność produktów od ręki, jak i dbałość o zadowolenie Klienta na każdym etapie. Naszym Klientom oferujemy także pomoc i doradztwo w kwestiach związanych z doborem odpowiednich drzwi wewnętrznych.

Drzwi stanowią integralną część każdego domu, ponieważ oddzielają domowe ognisko od chaosu codziennego życia. Persecto zainspiruje Cię różnorodnością wzornictwa. Odkryjemy przed Tobą drzwi, które zachwycą najbardziej indywidualne gusta.
Nasza oferta obejmuje klasyczne modele w różnych odsłonach: drzwi wewnętrzne, wewnętrzne wejściowe, łazienkowe, z przeszkleniami lub pełne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę modeli drzwi dostępnych w różnych kolorach i o różnych szerokościach, co pozwoli Klientowi na wybór odpowiedniego produktu i dopasowanie go do wnętrza.

Typy drzwi wewnętrznych PERSECTO

Drzwi ERKADO Wysoka jakość, rozsądna cena


ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej nasze drzwi trafiają do Twojego domu.
ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic.

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.
Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

Typy drzwi wewnętrznych ERKADO