PANELE PODŁOGOWE i ŚCIENNE

Polecamy szeroką gamę rolet zewnętrznych, roletek i innych dodatków do okien firmy

Wybierz interesującą Cię kategorię. Zostaniesz przekierowany na stronę producenta.
Jeśli chcesz powrócić – wybierz WSTECZ w przeglądarce, lub naciśnij kilka razy BACKSPACE do momentu powrotu na naszą stronę.

Podłogi laminowane zwane popularnie panelami to nowoczesny, zdrowy i ekologiczny materiał drewnopochodny, zastępujący tradycyjne pokrycia podłóg takie jak deski czy parkiety.
Oferujemy panele Firmy Kronopol, która ma w swojej ofercie dwie marki podłóg laminowanych: Kronopol Laminate Flooring oraz Platinium Kronopol Flooring.
W skład tych marek wchodzi szereg kolekcji, które różnią się między sobą cechami użytkowymi, jak grubość, klasa ścieralności oraz cechami estetycznymi takimi jak struktura powierzchni, dekor (wzór).

shadow

Panele boazeryjne stanowią ekologiczne i estetyczne rozwiązanie w dziedzinie nowoczesnego i praktycznego aranżowania wnętrz. Prezentują najlepszą jakość, są lekkie, trwałe, estetyczne i dostępne w różnorodnych dekorach. Wykonane są na bazie płyt LDF pokrytych jednostronnie folią dekoracyjną o różnorodnych kolorach i wzorach.
Przeznaczone są głównie do wykonania boazerii ściennych, lecz mogą być również układane na sufitach, poprawiając izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń. Są niezwykle przydatne do adaptowania poddaszy. Można nimi wyłożyć zarówno ściany pionowe, jak i skosy. Niewątpliwą zaletą paneli Perfect Panel jest to, że nie trzeba przed ich położeniem przygotowywać specjalnie podłoża. Można je układać na surową ścianę, nawet bez tynków i bez wyrównania.

shadow