DRZWI WEJŚCIOWE

Przedstawiamy ofertę drzwi wejściowych wysokiej klasy w bardzo przystępnych cenach.

Kliknij na interesującą Cię markę – zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej sekcji producenta na naszej stronie. Będziesz miał możliwość zapoznania się z podstawowymi informacjami nt producenta, poznanie ogólnej oferty a także pobranie interesującego Cię katalogu z produktami.

Drzwi DAKO

Wyjątkowe walory estetyczne oraz zaawansowana technologia czynią z drzwi DAKO produkt idealny dla klientów przywiązujących najwyższą wagę do wyglądu elewacji oraz wysokiej jakości.

Dzięki budowie nakładkowej skrzydło drzwi od zewnątrz stanowi jednolitą płaszczyznę.
Wyjątkowe walory estetyczne oraz zaawansowana technologia czynią z drzwi DAKO produkt idealny dla klientów przywiązujących najwyższą wagę do wyglądu elewacji oraz wysokiej jakości.

Typy drzwi DAKO

Drzwi AGMAR

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.
Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.
Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Drzwi MARTOM

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą.

Zarządzanie firmy oparte jest o system Lean Management, w którym priorytetem jest, by klient otrzymał produkt o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności otrzymania produktu gotowego – dokładnie na czas. Stąd niezwykle istotne jest dla nas nieustanne doskonalenie wszystkich procesów zachodzących na każdym etapie produkcji.

Typy drzwi MARTOM